Tłumaczenie:

 
 
       
       
JIMMY BALL
 

 

Piłka na szelkach (Jimmy ball)

Pragniemy Państwu zaprezentować rewelacyjny sprzęt treningowy – piłkę na specjalistycznych szelkach. Brzmi banalnie? Być może, ale urządzenie to umożliwi zwiększenie intensywności i efektywności wykonywanych ćwiczeń przez zawodników na treningach.

Bądź szybszy – graj z pierwszej piłki!

Niepozorna piłka na szelkach sprawi, że dzięki niej zawodnik wytrenuje wiele zagrań z pierwszej piłki, a także skutecznych przyjęć różnymi częściami ciała. Co więcej, wykona na treningu nieporównywalnie więcej powtórzeńniż do tej pory. Dzieje się tak oczywiście dzięki temu, że piłka nigdy nie ucieknie i nie będzie trzeba tracić czasu aby po nią chodzić po nieudanym zagraniu.

Nareszcie wasz trening będzie trwał tyle, ile trwać powinien, a nie jedynie część przeznaczonego czasu. Dzięki oferowanemu urządzeniu zawodnik ma zapewnioną nieustanną koncentrację podczas wykonywania ćwiczenia.

Sprawdź, co dobrego niesie używanie piłki na specjalistycznych szelkach:

  • jest to prosty system szkolenia techniki, koordynacji i zwrotności;
  • wiele większa efektywność jednostki treningowej (więcej czasu przeznaczasz na samo ćwiczenie, zamiast tracić go na ustawianie, zbieranie piłek po całym boisku itp.);
  • wielokrotne trenowanie w krótkim czasie przyjęcia piłki różnymi częściami ciała;
  • polepszanie wyczucia czasu zagrania;

Skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty już dziś. Zacznij trenować na naszym innowacyjnym sprzęcie i zostaw swoich konkurentów daleko w tyle. Naucz się rozgrywać piłkę automatycznie, bezbłędnie i precyzyjnie OBIEMA nogami. To, co jest mankamentem u wielu zawodników, u Ciebie będzie naturalne. Dzięki piłce na szelkach trenujesz zarówno swoją mocniejszą, jak i słabszą nogą, dzięki czemu w przyszłości nie będzie dla Ciebie różnicy, którą nogę będzie trzeba zagrać piłkę!

Trenuj gdzie tylko chcesz! Praktyczność urządzenia umożliwia korzystanie z niego zarówno na dużej przestrzeni na świeżym powietrzu, jak i w domu we własnym pokoju!

Sprzęt wskazany jest do stosowania głównie dzieciom i młodzieży, ze względu na to, że na tym etapie rozwoju możliwości kształtowania techniki zawodnika są największe.

Chcesz być szybszy od zawodników drużyny przeciwnej? Naucz się grać z pierwszej piłki. Nasze urządzenie umożliwi Ci wytrenowanie tego elementu gry do perfekcji!

Dysponujemy poniższym modelem:

  • model 4, rozmiar 4 – przeznaczony dla osób w wieku 4-18 lat.

Do zakupionego sprzętu możesz otrzymać ZA DARMO na życzenie płytę DVD  z zestawem ćwiczeńzarówno indywidualnych, jak i grupowych.

Urządzenie rekomendowały znane osobistości polskiej piłki nożnej, takie jak:

  • Adam Nawałka (obecnie trener Górnika Zabrze)
  • Antoni Piechniczek (były trener reprezentacji Polski)
  • Andrzej Strejlau (były trener reprezentacji Polski)
  • Mariusz Śrutwa (były napastnik, strzelec ponad 100 goli w Ekstraklasie)
  • Tomasz Frankowski (napastnik, czterokrotny król strzelców w Ekstraklasie)
 
, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting